Lees pagina voor

Onderhoud aan de (Lange) Achterdijk

11 maart 2025

Vanaf maandag 17 maart tot en met woensdag 2 april vindt er regulier onderhoud plaats aan de (Lange) Achterdijk in Hedel en Ammerzoden. Deze periode is de weg volledig afgesloten voor doorgaand verkeer. Omleidingen worden met verkeersborden aangegeven.

Wat wordt er gedaan?

Iedere 15 tot 20 jaar vindt regulier onderhoud plaats aan de wegen. Nu is de (Lange) Achterdijk aan de beurt. Omdat er de afgelopen jaren ernstige ongevallen zijn gebeurd, nemen we tijdens dit onderhoud direct aanvullende veiligheidsmaatregelen. Het doel is om zo op korte termijn al verbeteringen aan te brengen met betrekking tot de verkeersveiligheid. Ook worden er extra maatregelen voor wat betreft de openbare verlichting uitgevoerd.

Wegreconstructie voor een veiligere (Lange) Achterdijk

Vanuit inwoners en de gemeenteraad kwam het verzoek om de (Lange) Achterdijk in de toekomst veiliger te maken. Welke maatregelen daarvoor nodig zijn wordt nog onderzocht. De wegreconstructie vindt in de toekomst plaats. Voor het maken van deze plannen betrekken we de aanwonenden.